KONST / Litografier / Litografi 8001198
nr 800 1198
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Litografi, Helmtrud Nyström (f. 1939), "lösa förbindelser", signerad, 2/220, motivets mått: 35x34
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:27:58
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström